ОГОЛОШЕННЯ.

На адресу адміністрації університету приходять повідомлення від керівників лікувальних установ областей України про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників 2019 року, бюджетної форми навчання. Просимо вас ознайомитися із ними на сайті відділу працевлаштування студентів і випускників університету та звертатися до роботодавців для отримання гарантійного листа про можливість вашого працевлаштування. В разі погодження із роботодавцями гарантійні листи подавайте у відділ працевлаштування до 31 березня 2019 року. Для отримання додаткової інформації та консультації звертайтеся у профільний відділ університету протягом 15-17 годин.

Ознайомтеся також на сайті відділу із змістом листа МОЗ України №11.2-10/903 від 14.01.2019р.

Сайт університету:

Структурні підрозділи→Відділи→Відділ працевлаштування студентів і випускників→Вакантні місця для випускників 2019 року

З повагою,

Відділ працевлаштування студентіві випускників університету.