Вельмишановні колеги!

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу», яка відбудеться 17 травня 2019 року на  виробничо-навчально-рекреаційній базі "Арніка" Івано-Франківського національного медичного університету (м. Яремче) з участю науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, Опольської політехніки (Польща), Державної медичної вищої професійної школи в Ополє (Польща), Опольського Університету (Польща), Університету ім. Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словакія), Карлового Університету (Чехія),  Дебреценського університету (Угорщина), Литовського Університету наук здоров’я (Литва), Тартуського університету (Естонія).

Очікуємо на Вашу  активну участь у конференції. З тематикою конференції та вимогами до оформлення тез доповідей Ви можете ознайомитись у прикріпленому Першому повідомленні.

З повагою, оргкомітет

Перше інформаційне повідомлення (pdf)