ПОВТОРНЕ СКЛАДАННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ ЄДКІ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СТОМАТОЛОГІЯ»

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги студентів 3 курсу стоматологічного факультету та факультету підготовки іноземних громадян за спеціальністю «Стоматологія»!

Відповідно до Постанови Кабінет Міністрів України від 28.03.2018 р. № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”», Договору укладеним між Центром тестування МОЗ України та Університетом про надання послуг з підготовки, проведення та обробки результатів іспиту Крок 1 та іспиту з іноземної мови професійного спрямування як компонентів першого етапу ЄДКІ №5-В/Є від 26.02.2019р. (надалі – Договір), листів ДО «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямків підготовки «Медицина» і «Фармація» при МОЗ України» № 451/06 від 08.07.2019р. «Про проведення повторного складання тестових компонентів етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальності «Стоматологія», № 454 від 09.07.2019р. «Щодо розкладу проведення повторного складання тестових компонентів етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальності «Стоматологія»» та у відповідності до наказу ректора № 827-д від 08.07.2019 року:

Повторне складання ЄДКІ для спеціальності «Стоматологія» відбудеться 31.07.2019 року в аудиторії № 7 (вул. Гетьмана Мазепи, 114, кафедра соціальної медицини та громадського здоров’я).

Студенти будуть перескладати тільки ту частину Іспиту, яку вони не склали при першому складанні ЄДКІ.

Іспит Крок 1. Стоматологія, буде проведений у письмовій (бланковій) формі, містить 150 тестових завдань:

початок іспиту (реєстрація, ідентифікація та розсадка студентів) о 9 год. 00 хв. Тривалість іспиту: для студентів громадян України – 2 год. 30 хв., для студентів громадян іноземних держав – 3 год. 00 хв.

Іспит з іноземної мови професійного спрямування, буде проведений у письмовій (бланковій) формі, містить 30 тестових завдань:

початок іспиту (реєстрація, ідентифікація та розсадка студентів) о 13 год. 00 хв. Тривалість іспиту для студентів громадян України та студентів громадян іноземних держав – 1 год. 00 хв.

Студентам, які не склали перший етап ЄДКІ, для допуску до перескладання Іспиту в цілому чи окремої взятої його складової («Крок 1. Стоматологія» чи Іспиту з іноземної мови професійного спрямування) необхідно здійснити до 12.07.2019 року відшкодування на рахунок Університету коштів за перескладання іспиту ЄДКІ у відповідності до Договору.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ

Івано-Франківський національний медичний університет

код ЄДРПОУ 02010758

р/р 31251233104289 банк ДКСУ м.Київ.

МФО 820172

Призначення: відшкодування коштів на повторне складання іспиту ЄДКІ

Прізвище, ініціали студента, факультет.

Детальну інформацію про суму відшкодування за повторне складання іспиту ЄДКІ можна уточнити в деканаті стоматологічного факультету та факультету підготовки іноземних громадян.

Всі можливі зміни в розкладі та регламенті проведення повторного складання іспиту ЄДКІ буду висвітлюватись на сайті Університету.

Відділ ЄКТС та моніторингу якості освіти