На виконання Закону України «Про запобігання корупції» Івано-Франківський національний медичний університет зобов’язаний забезпечити розробку та вжиття заходів, які є необхідними та обґрунтованими для запобігання і протидії корупції у діяльності університету.

З метою недопущення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень в період загальнонаціонального карантину нагадуємо щодо дотриманням вимог антикорупційного законодавства.

Працівники університету під час виконання своїх посадових обов’язків зобов’язані:

1) не вчиняти та не брати участі у вчиненні корупційних правопорушень, пов’язаних з діяльністю університету;

2) утримуватися від поведінки, яка може бути розціненою як готовність вчинити корупційне правопорушення, пов’язане з діяльністю університету;

3) невідкладно інформувати ректора та/або провідного фахівця з питань запобігання корупції про випадки вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень іншими працівниками університету;

4) невідкладно інформувати ректора та/або провідного фахівця з питань запобігання корупції про виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів.

УВАГА!

Івано-Франківський національний медичний університет забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Івано-Франківському національному медичному університеті. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Варіанти повідомлення про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення

Телефон: +38(097) 99-49-150

Скринька для звернень про корупційне правопорушення розміщена в холі центрального корпусу ІФНМУ (вул.Галицька, 2)

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ МОЖНА АНОНІМНО, ШЛЯХОМ ЗАПОВНЕННЯ ВІДПОВІДНОЇ ФОРМИ (Google Forms)