1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Днями в Луцьку відбувся п'ятий тур Суперліги 3х3 з баскетболу. Участь у цих змаганнях бере студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету. Цього разу наші баскетболісти показали свій найкращий результат у цьому сезоні.

На груповому етапі «Франківськ ІФНМУ» переміг збірну України до 23 років і програли «Дніпру». Після цього у чвертьфіналі франківці перемогли збірну України до 18 років з рахунком 20:12, а у півфіналі поступилися «Київ-Баскету» 22:10.

У підсумку саме «Київ-Баскет» здобув перемогу серед чоловіків. На другому місці інша київська команда «Kyiv Monbat». Третім фінішував кривдник франківців на груповому етапі — «Дніпро». А «Франківськ ІФНМУ» посів четверте місце.

Нагадаємо студентська збірна ІФНМУ бере участь у змаганнях такого рівня вперше. У складі нашої команди студенти 1-4 курсів медичного та стоматологічного факультетів, а також кілька відомих франківських баскетболістів. Капітаном і граючим тренером є нинішній тренер жіночої збірної України U-18 франківець Дмитро Неволін. Команду також тренує доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михайленко.

Збірна медичного університету дякує ректору, професору Миколі Рожку за всебічне сприяння в підготовці до змагань та виїздах на ігри.