1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

У суботу, 2 березня, в гірськолижному комплексі «Буковель» відбулася спортивна подія для най витриваліших — «Гонка Нації». Студенти Івано-Франківського національного медичного університету вже вдруге взяли участь в неймовірному забігу як університетська команда.

Нагадаємо, вперше студенти ІФНМУ взяли участь в цій події як університетська команда у травні минулого року. Тоді ІФНМУ став першим в Україні вишем, який виставив на «Гонку Нації» свою команду. Досі студенти брали участь у цих забігах в індивідуальному заліку, але жоден український університет ще не делегував сюди свою команду. Єдиним ІФНМУ став і цього разу в «Буковелі».

ІФНМУ представляли шість учасників, а саме студенти шостого курсу Іван Стець, Ольга Гладенька, Василь Хім’як, Валерій Кіндюк і п’ятокурсник Олег Гречанюк.

Дистанція склала близько 10 кілометрів гірської місцевості і налічувала понад 20 перешкод. «Траса ускладнювалась снігом, який подекуди доходив до колін та поясу, — розповідає Валерій Кіндюк. — Також був важкий підйом крутим схилом на висоту 1800 метрів. Ми долали його через силу, через біль. Через такі складні умови чимало учасників зійшли з дистанції».

За словами Валерія Кіндюка, наші студенти змогли виступити як команда завдяки Студентському парламенту ІФНМУ, який надав усіляку підтримку та організаційну допомогу у виїзді на змагання.

«Гонка Нації» — змагання не стільки на результат, а скільки на силу волі та витривалість. Головне завдання учасників — фінішувати і здобути пам’ятну відзнаку фінішера. Тож відрадно, що усі наші студенти-медики попри надскладні умови на трасі таки фінішували.

Вітаємо наших неймовірних атлетів із цим здобутком і бажаємо подальших успіхів!