1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Студентська збірна команді Івано-Франківського національного медичного університету продовжує свої переможні виступи в чемпіонаті Івано-Франківської області з баскетболу. Днями медики зіграли також у регіональному етапі студентського чемпіонату України з баскетболу 3х3.

В чемпіонаті Івано-Франківської області з баскетболу сезону 2019 року відбулося чотири ігрові тури. Студенти-медики лідирують зі стовідсотковим показником:

«Калуш-ПНУ» – «ІФНМУ» — 69:80
«ІФНМУ» — ДЮСШ №2 – 90:64
«Коломия» – «ІФНМУ» – 59:72
«ІФНМУ» — «Горяни» (Надвірна) – 66:61

20190412basketturnirka

У середу, 10 квітня, команда ІФНМУ взяла участь у регіональному етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентських команд дивізіону «Захід». На змаганнях розігрувалися путівки до Національного фіналу у чоловічій та жіночій категоріях. Студенти-медики з Івано-Франківська перемогли у трьох з п’яти матчів, посіли четверте місце з шести команд і здобули право виступати у Національному фіналі!

Фото: Департамент баскетболу 3х3 ФБУ