1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (1 Голос)

Днями в Івано-Франківську відбулись змагання з волейболу серед студентів закладів вищої освіти Прикарпаття. В обласній універсіаді взяла участь і студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у змаганнях, які відбувалися на базі спорткомплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, крім студентів-медиків взяли команда-господар ІФНТУНГ та збірна Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У підсумку ІФНМУ посів почесне третє місце. Перемогу святкувала команда ІФНТУНГ. Друге місце посіли студенти ПНУ. За словами тренера нашої збірної, викладача кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацького, студентам не вистачило ігрової практики. В той час, як обидві команди-суперниці грають у чемпіонатах області серед команд Вищої та Першої ліг, нині в збірній ІФНМУ відбувається зміна поколінь.

У травні студенти ІФНМУ вирушать до Чернівців на масштабні спортивні змагання, присвячені 75-річчю Буковинського державного медичного університету.