Днями в Івано-Франківську відбулась студентська універсіада з волейболу серед жіночих команд. Участь у змаганнях взяла збірна команда дівчат Івано-Франківського національного медичного університету.

Матчі відбувалися в спортивному залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У першій грі команда ІФНМУ поступилася фавориту змагань — збірній Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Другий матч зі студентками ІФНТУНГ пройшов за рівної і непоступливої боротьби, та все ж господарки змагань взяли гору. В результаті команда ІФНМУ на обласній універсіаді посіла третє місце, ІФНТУНГ став другим, а команда ПНУ здобула очікувану перемогу.

«Команда показала себе доволі непогано, перший матч ще були трохи розгублені, а вже зі студентками університету нафти і газу ми боролися дуже щільно, — говорить тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацький. — Дякую усім нашим дівчатам, які зібралися і взяли участь у цих змаганнях. Ми отримали гарні емоції, всі задоволені».