Нещодавно у Польщі вперше відбувся чемпіонат світу серед лікарів з футзалу під егідою Doctors International Federations of Football Associations. У змаганнях взяли участь збірні команди лікарів з шести країн світу.

У складі збірної України участь у чемпіонаті взяв аспірант кафедри травматології та ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Чужак. Разом із нашою командою він став переможцем!

Чемпіонат відбувався у Кракові. Як розповідає новоспечений чемпіон, груповий етап збірна українських лікарів пройшла без жодного програшу і вийшла у плей-офф з першого місця. У півфіналі медики з України зустрілись з командою з Литви, де здобули перемогу 2:0. У той же день відбулась фінальна гра між збірною України та збірною Казахстану, де наші лікарі здобули перемогу з рахунком 4-1. Наступний чемпіонат світу організатори планують провести у Казахстані.

Яскраве відео про чемпіонат можна переглянути за цим посиланням.

Вітаємо нашого науковця зі спортивним досягненням та бажаємо нових успіхів!