Василюк  Наталія Романівна

завідуюча відділу комплектування і наукової обробки документів

IMG 8435

Народилася  3 травня 1971р. в  м. Івано-Франківськ. Після закінчення середньої школи №13 м. Івано-Франківська була прийнята на посаду  бібліотекаря  Івано-Франківського медичного інституту. Паралельно навчалася у  Калуському культурно-освітньому училищі, яке закінчила з відзнакою.

Робота у бібліотеці приносила задоволення, що дало поштовх до вступу у Київський університет культури і мистецтва на спеціальність «Бібліотекознавець, менеджер інформаційних систем і технологій». Успішно закінчивши університет, Наталя Романівна отримала посаду бібліотекаря І категорії. Згодом працювала на посаді провідного бібліотекаря.

З жовтня 2016 року є завідувач відділу комплектування та наукової обробки документів.

Одружена, виховує дочку та сина.

Основними функціями відділу є:

• поточне комплектування бібліотечного фонду;
    • індивідуальний облік документів ( робота в автоматизованому режимі);
    • вилучення документів з облікових форм (робота в автоматизованому режимі);
    • сумарний облік документів ( робота в автоматизованому режимі);
    • бібліотечна обробка та каталогізація документів
    • систематизація документів;
    • організація та ведення каталогів та картотек (робота в автоматизованому режимі);
    • технічна обробка документів.

biblioteka 052

biblioteka 055