Якимович Галина Миколаївна

завідуюча інформаційно-бібліографічного відділу

biblioteka 017

Народилася 25 квітня 1959р. в м. Івано-Франківську в родині інтелігентів. В 1976р. після закінчення школи навчалася в Івано-Франківському педагогічному інституті ім.. В.Стефаника. Одержавши диплом спеціаліста, викладала українську мову та літературу в школах міста. В 1980-их рр.. працювала бібліографом, старшим методистом в бібліотеках міста. В 2000р. була прийнята на посаду бібліотекаря-бібліографа в бібліотеку ІФНМУ. 2002р. – призначена завідуючою довідково-бібліографічним відділом.

Інформаційно-бібліографічний відділ

У відділі працюють:
    Заровецька Л.М. – провідний бібліотекар,
    Криницька Т.П. – бібліотекар
    Панкевич Н.А. – бібліотекар

Основні функції відділу:
• здійснення довідково бібліографічного та інформаційного обслуговування ;
• вивчення інформаційних потреб студентів, магістрів, аспірантів, лікарів, викладачів;
• організація довідково-бібліографічного апарату;
• ведення Предметного та Електронного каталогу, картотеки лікарських препаратів, картотеки праць працівників  ІФНМУ, картотеки персоналій та рецензій;
• виконання письмових довідок;
• складання рекомендаційних списків літератури на допомогу науково-виховному процесу і науково- дослідній роботі;
• організація Днів інформації;
• Пропаганда бібліотечно-бібліографічних знань шляхом організації виставок, складання алгоритмів пошуку,
•  проведення консультацій, оглядів.

biblioteka 028

biblioteka 030