Відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля ІФНМУ спільно зі студентами записав відеопривітання до Дня матері.

Низький уклін та велика шана вам, наші найдорожчі мами, адже із вас починається життя!

У середу, 15 травня, відбудеться презентація одразу трьох нових освітньо-професійних програм в Івано-Франківському національному медичному університеті! Адміністрація запрошує всіх зацікавлених відвідати цей захід.

У рамках професійно-орієнтаційної роботи випускники медичного факультету відвідали Івано-Франківський обласний центр психічного здоров’я. Студенти випускного курсу перед вибором спеціальності лікаря-психіатра на розподілі виявили бажання відвідати лікувальний заклад та більш детально ознайомитися з особливостями роботи за фахом.

Канадський медичний досвід у симуляційній медицині дуже цінний для Івано-Франківського національного медичного університету. Учора, 9 травня, відбулася онлайн зустріч адміністрації університету та представників канадських вишів.

У середу, 8 травня, в онлайн форматі на платформі Teams відбулись збори трудового колективу фармацевтичного факультету за участі ректора ІФНМУ Романа Яцишина. Причиною зібрання стали вибори декана зазначеного факультету.

Сьогодні, дев’ятого травня, у студентському кафе «Академка» відбувся захід “Europe Day in Ukraine 2024”, присвячений Дню Європи та спрямований на підвищення обізнаності студентів у сфері європейської інтеграції.

Учора, восьмого травня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології зі студентами п'ятого курсу медичного факультету провели розбір клінічного випадку за допомогою кейс-методу.

Івано-Франківський національний медичний університет одержав ліцензування ОПП «Ерготерапія» на бакалаврському та магістерському освітніх рівнях і запрошує абітурієнтів здобути одну із найзатребуваніших професій сьогодення.

Вчора, сьомого травня, з нагоди Дня міста за ініціативи Івано-Франківського осередку асоціації студентів-стоматологів відбулася акція під назвою «Посміхнись»: мешканці й гості міста вчилися правильно доглядати за ротовою порожниною.

20 травня 2024 року відбудеться всеукраїнський соціальний проект «День діагностики меланоми» в рамках європейської програми EUROMELANOMA, під час якого по всій країні проводитимуть безкоштовні огляди населення на предмет раннього виявлення злоякісних новоутворень шкіри.