З 29 по 30 квітня в Івано-Франківську проходила конференція «Грантові можливості Національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках Програми “Горизонт Європа”», організована керівним апаратом Національного фонду досліджень України.

У площині гасла «ІФНМУ – відкритий для стейкхолдерів» минулого тижня відбулися чергові зустрічі студентів фармацевтичного факультету та фармацевтичного відділення фахового медичного коледжу з представниками аптечної мережі «Здорова родина».

Учора, першого травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося засідання циклової методичної комісії із забезпечення ОПП  «Прикладна лінгвістика. Медична терміносистема та галузевий переклад (англійська мова)» під головуванням завідувачки кафедри мовознавства професорки Світлани Луцак.

Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками Івано-Франківської області вже роками співпрацює з Івано-Франківським національним медичним університетом. Відтак, 30 квітня ректор ІФНМУ Роман Яцишин і начальниця Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Івано-Франківської області Надія Шпур оновили договір про співпрацю.

Науково-педагогічні працівники Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у ESC Preventive Cardiology 2024 (ESC Європейської асоціації кардіологів), що проходив у м. Афіни (Греція) упродовж 25-27 квітня.

Обирати професію за покликом серця: про основні успіхи в роботі, інтернатуру та роботу міських закладів охорони здоров’я розповіла випускникам Івано-Франківського національного медичного університету директорка Івано-Франківського КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги» Ольга Савчук.

Викладачки кафедри офтальмології ІФНМУ доцентки Анжела Николюк, Роксолана Вадюк, Олеся Кощинець та асистентка Анна Дзюбак взяли участь у міжнародній місії «Face the Future», організованій для надання медичної допомоги військовим та цивільним, що постраждали від поранень щелепно-лицевої зони, у тому числі й ушкоджень органу зору.

На базі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ, у Прикарпатському обласному клінічному центрі психічного здоров’я, 28 квітня відбувся концерт гурту "Dakh Daughters", який зруйнував «стіну» між суспільством і психіатрією.

Минулого тижня студенти фахового медичного коледжу ІФНМУ фармацевтичного та сестринського відділення відвідали лекцію на тему «Фальсифіковані ліки – загроза життю і здоров'ю людини».

У четвер, 25 квітня, на базі кафедри гігієни та екології  ІФНМУ в лекційній аудиторії № 16 провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гігієна та екологія».

osvitnii hab

guide